Delegados/as

Xunta de Delegados/as

  • Presidenta: NATALIA PAULA DUARTE COLLAZO                           
  • Vicepresidente: ISMAEL VILLAR FERNÁNDEZ

 

Compoñentes

FORMACIÓN PROFESIONAL BASICA

  • Fabricación e Montaxe I
    • Delegado: ÁNGEL JUNIOR MORILLO DE LEÓN
    • Subdelegado: GABRIEL FERNÁNDEZ GARABOA

 

  • Fabricación e Montaxe II
    • Delegado: JOSÉ DAMIR PARABÁ PARADA
    • Subdelegado: ALAE EDDINE ENNAJJAI EL BOUSSIDI

 

  • Carpintería e Moble I
    • Delegado: EDGAR PRADO CROQUES
    • Subdelegado: PATRICK YAIRSO COLAN PEÑA

 

  • Carpintería e Moble II
    • Delegada: ALICIA  DE LOS PALOS FERNÁNDEZ
    • Subdelegado: ANTONIO BERMÚDEZ GABARRI

 

  • Artes Gráficas I
    • Delegada: ALEXANDRA CALVO CRUZ
    • Subdelgado: ADRIÁN LÓPEZ ÁLVAREZ

 

  • Artes Gráficas II
    • Delegado: JOSÉ TOMÁS GREBE GONZÁLEZ
    • Subdelegada: NATALIA PAULA DUARTE COLLAZO

 

CICLOS FORMATIVOS

  • Electricidade I
    • Delegado:SANTIAGO RIOS DOMÍNGUEZ
    • Subdelegado: ISMAEL VILLAR FERNÁNDEZ

 

  • Electricidade II
    • Delegado: MARCOS BECHLER ONS
    • Subdelegado: SANTIAGO CARRO BOULLOSA

 

  • Madeira I
    • Delegado:LAUTARO NICOLÁS CLAVERINO COSTAS
    • Subdelegado: MARCOS ROJO MONTES

 

  • Madeira II
    • Delegado: BRUNO FERNÁNDEZ GÓMEZ
    • Subdelegado: JOSÉ ÁNGEL COUTO RODRÍGUEZ

 

  • Mecanizado I
    • Delegado: SANTIAGO PINILLOS PEREIRA
    • Subdelegado: SHAID CRUZ SOTO

 

  • Mecanizado II
    • Delegado: JORGE FERNÁNDEZ CANOURA
    • Subdelegado: ALFREDO FERNÁNDEZ SUÁREZ

 

  • Impresión I
    • Delegada: LAURA REDONDO RODRÍGUEZ
    • Subdelegada: CARMEN MARÍA IGLESIA PALLAS

 

  • Impresión II
    • ​Delegado: GONZALO FERNÁNDEZ VÁZQUEZ
    • Subdelegado: MANUEL VILLAR BARREIRO

 

  • Preimpresión I
    • Delegado: RICARDO MANUEL RAMÍREZ CUEVA
    • Subdelegada: ÁNGELA  PAZ RAMOS

 

  • Preimpresión II
    • Delegada: GEMMA GESTO GOMIS
    • Subdelegada: ANA NIETO AREOSO

 

  • Soldadura I
    • Delegado: MIGUEL MARTÍNEZ GARCÍA
    • Subdelegado: JUAN MANUEL VILA RIAL

 

  • Soldadura II
    • Delegado: RUBÉN VÁQUEZ GERPE
    • Subdelegado: LEOPOLDO MANAYE CRUZ BOADO 

 

  • Mecatrónica I
    • Delegada: ESTELA PARADA RODRÍGUEZ
    • Subdelegado: RUBÉN SUÁREZ GARCÍA

 

  • ​Mecatrónica II
    • Delegado: MARTÍN NICOLÁS  FERNÁNDEZ BRAJNIK
    • Subdelegado: DAVID PASANTES ALBORÉS

 

  • ​Deseño I
    • Delegado:GABRIEL MC CALLA JASSA
    • Subdelegada: SOFÍA MAIRE CRUZ

 

  • Deseño II
    • Delegado:ALEJANDRO SÁNCHEZ AGUIÓN
    • Subdelegada: CARLA PARADA VILAR