Xunta de Delegados/as
- Presidente: ELOY CORTIZAS FUENTES
- Vicepresidenta: SABELA RAMILO MONTERO
Compoñentes
FORMACIÓN PROFESIONAL BASICA
- Fabricación e Montaxe I
- Delegado: MOHAME MANUEL FALL MANTIÑÁN
- Subdelegado: ALEXANDER JAVIER PEREIRA MORA
- Fabricación e Montaxe II
- Delegada: MARÍA EUGENIA CHIRU MICLAUS
- Subdelegado: DAVID GOMES DOS SANTOS PEREIRA
- Carpintería e Moble I
- Delegada: NEREA MOSQUERA AÑÓN
- Subdelegado: DAYRON ALEXIS LEÓN VILLAVICENCIO
- Carpintería e Moble II
- Delegado: MATEO BERTUA BELLO
- Subdelegado: ELOY CORTIZAS FUENTES
- Artes Gráficas I
- Delegado: MARTÍN PIDAL GARCÍA
- Subdelgada: ZAIRA IGLESIAS RODRÍGUEZ
- Artes Gráficas II
- Delegada:LARA BRAKH
- Subdelegada: ERIKA CHICO ROMARIS
CICLOS FORMATIVOS
- Electricidade I
- Delegado:MATEO GENUARIO CARAMÉS
- Subdelegado: PABLO PALLARES MARTÍNEZ
- Electricidade II
- Delegado: LUIS MIGUEL RODRÍGUEZ REY
- Subdelegado:JUAN LÓPEZ YAGÜE
- Madeira I
- Delegado:DIEGO REFOJO FERNÁNDEZ
- Subdelegado: NUNO CONCHEIRO VELEIRO
- Madeira II
- Delegado: PABLO LÓPEZ LÓPEZ
- Subdelegada: JARA LAGO GONZÁLEZ
- Mecanizado I
- Delegado: NICOLÁS ANDRREOLI CEDREZ
- Subdelegado: JUAN CARLOS TASAYCO MATEO
- Mecanizado II
- Delegado: DAVID TRULLENQUE SÁNCHEZ
- Subdelegado: BIL WILLIAMS ÁLVAREZ MENDOZA
- Impresión I
- Delegado:AARÓN CAMBARA OCHOA
- Subdelegada:SABELA RAMILO MONTEROE
- Impresión II
- Delegado: FELIPE AGUSTÍN RODRÍGUEZ DUARTE
- Subdelegado: VALENTINO FIERRO GONELLA
- Preimpresión I
- Delegada: YASMÍN GÓMEZ CANLE
- Subdelegado:MARTÍN VILLAMISAR DIEHL
- Preimpresión II
- Delegada: JESSICA ALEXANDRA ROCHA PEREIRA
- Subdelegada: LUCÍA GONZÁLEZ TORRECILLA
- Soldadura I
- Delegado: BENITO ALARCÓN BELEIRO
- Subdelegado: ANTONIO MARTÍNEZ IGLESIAS
- Soldadura II
- Delegado: ASIM ARAAB ARAB
- Subdelegado: HUGO JESÚS VEIRAS VEZ
- Mecatrónica I
- Delegado: ALEJANDRO VEIGA NOVO
- Subdelegado: JOEL TEIJEIRO VILLASUSO
- Mecatrónica II
- Delegado: DANIEL CAMPOS SOTO
- Subdelegado: ADRIÁN COUSO JANEIRO
- Deseño I
- Delegado:NICOLÁS TAJES GOYANES
- Subdelegada: UXÍA FERNÁNDEZ SOTO
- Deseño II
- Delegado:NOELIA CAMPOS FERNÁNDEZ
- Subdelegado: JOSÉ CARLOS LEMA BLANCO